Posiadamy szeroką gamę pojazdów, nasze samochody są na bieżąco serwisowane w ASO oraz posiadają gwarancje producenta. Staramy się abyś mógł trafić na naszą stronę dzięki frazie Autolaweta Wieluń.

W naszej flocie znajdują się pojazdy takie jak:

  • trzy autolawety Renault Master 2.3 DCI 165 KM rok 2015,
  • samochód osobowy zastępczy
  • lawety do transportu samochodów oraz transportu towarów
  • przyczepy mniejsze i większe do transportu towarów

Autolaweta Wieluń - flota

Wszystkie nasze autolawety są bogato wyposażone oraz przystosowane do warunków panujących na drogach oraz do wszystkich norm europejskich. Gwarantujemy pełne wyposażenie samochodu (tj. nawigacja, kamizelki, pasy transportowe, trójkąty, gaśnice itd.). Korzystając z naszych usług nie musisz się o nic martwić, gwarantujemy pełne wyposażenie. Służymy też pomocą i radą przy załadunku i rozładunku pojazdów.
W przypadku wypożyczenia auta z kierowcą załadunek oraz rozładunek towarów jest gratis;)

Istnieje także możliwość wypożyczenie całego zestawu tj. autolawety oraz lawety. Możesz zatem przewieźć dwa auta jednocześnie zaoszczędzając paliwo. Przy wypożyczeniu całego zestawu gwarantujemy rabat. Zatem przywozisz dwa auta w cenie jednego.Lawety Wieluń wynajem

Co więcej nasze auto wyposażone jest już w system Viatoll, nie musisz zatem załatwiać tego na własną rękę. Zaoszczędzasz więc czas i pieniądze. Natomiast wszelkie naliczone opłaty możesz uregulować przy oddawaniu zestawu.